XIII Forum Liderów Organizacji Pacjentów – zaproszenie

Szanowni Państwo,

Jak co roku z okazji zbliżającego się Światowego Dnia Chorego – Instytut Praw Pacjenta i Edukacji Zdrowotnej serdecznie zaprasza do udziału w „XIII Forum Liderów Organizacji Pacjentów”. Wydarzenie to będzie miało miejsce w dniach 11 i 12 lutego 2019 r. w Warszawie.

Podobnie jak w latach ubiegłych Instytut pragnie stworzyć Państwu możliwość spotkania w gronie organizacji reprezentujących pacjentów z różnych obszarów terapeutycznych, co stanowi wyjątkową możliwość wymiany poglądów i doświadczeń. W 2019 roku utrzymana zostanie konwencja dwudniowej konferencji wykładowo-warsztatowej, podczas której przewidziane są spotkania z ekspertami z zakresu ochrony zdrowia, medycyny, komunikacji i psychologii a także przedstawicieli prężnie działających NGOs.

12 lutego 2019 będziemy również obchodzić po raz pierwszy „Ogólnopolski Dzień Opiekuna” zainicjowany wspólnym wysiłkiem wielu organizacji pacjentów. Dzień ten ma stać się okazją do wyrażenia wdzięczności dla wszystkich, którzy na co dzień pełnią rolę opiekuna osób chorych oraz zachęcić do dyskusji nad realnymi potrzebami opiekunów.

Szanowni Państwo,

Uczestnictwo w Forum dla przedstawicieli organizacji pacjentów jest bezpłatne, jednak z uwagi na ograniczoną ilość miejsca nie jesteśmy w stanie zagwarantować wszystkim chętnym możliwości udziału w spotkaniu. Przyjęliśmy zatem założenie, że decydować będzie kolejność zgłoszeń. Proszę, więc o podjęcie szybkiej decyzji i przesłanie do nas formularza zgłoszeniowego do dnia 23 stycznia 2019 r.

Po zakończeniu rejestracji odeślemy Państwu informację zwrotną zawierającą niezbędne informacje logistyczne oraz program konferencji.

Serdecznie pozdrawiam

Ks. dr Arkadiusz Nowak

Prezes Instytutu

Konferencja i zakwaterowanie odbywać się będą w hotelu Mercure Warszawa Centrum. Organizatorzy zapewniają osobom spoza Warszawy nocleg ze śniadaniem w pokojach dwuosobowych w dn. 11/12.02.2019r. oraz wyżywienie dla wszystkich uczestników konferencji. Prosimy wypełnienie formularza on-line do dnia 23 stycznia 2019 r.

https://drive.google.com/open?id=1ab9FwR0btL2abCbtYePI1FI7ag82gLb1bYEiG_t6uok