Serwis randkowy dla zakażonych HIV

Serwis PositivesDating.com został stworzony już w 2001 roku. Jego twórcy wyszli z założenia, że jak każdej grupie, która może mieć potencjalny problem ze znalezieniem partnera, przydałoby się miejsce, gdzie ludzie zakażeni HIV, mogliby się poznać. W sieci dostępne są już serwisy dla tych z aspiracjami, dla katolików czy osób zdradzonych, dlaczego nie?

PositivesDating.com oferuje standardowe funkcjonalności charakterystyczne dla serwisów społecznościowych. Zarejestrowani użytkownicy mogą więc wyszukiwać znajomych, nawiązywać nowe relacje, przeglądać profile oraz oczywiście umawiać się na spotkania w „realu”.

Dane gromadzone przez serwis są specjalnie chronione i szyfrowane. O tym, że użytkownicy darzą witrynę zaufaniem najlepiej świadczą liczby. Positivedating.com ma obecnie ponad 850 tysięcy zarejestrowanych użytkowników na całym świecie. Codziennie na stronie aktywnych jest ponad 15 tysięcy internautów. Założyciele chwalą się, że za pośrednictwem serwisu skojarzonych zostało około 60 tysięcy par.