Nobliści błyskawicznie odmładzają kobiety o 15 lat!

Odkrycie trzech Noblistów okazało się przełomem w walce ze zmarszczkami.  Chodzi o chemików nagrodzonych w 2009 roku.

Testy kliniczne przeprowadzone przez prof. Romaina Lefery dowiodły, że istnieje formuła, która pomaga poradzić sobie ze zmarszczkami, obwisłą i suchą skórą – w praktyce pozwala to odmłodzić twarz o 15 lat.

Skóra 65-letniej kobiety po zastosowaniu tej formuły, z medycznego punktu widzenia, zaczęła odpowiadać skórze w wieku średnim. Dalej – medycznie rzecz ujmując – skóra 55-letniej kobiety, po nałożeniu nowej formuły, prezentowała się identycznie jak u kobiety w kwiecie wieku. W rezultacie biologiczny wiek skóry kobiet 30 i 35-letnich cofnął się do czasu, kiedy były młodymi pięknościami.

Na emocjonującej konferencji prasowej w Nowym Jorku ujawniono, jak czołowemu amerykańskiemu profesorowi udało się przywrócić młodość. Na oczach reporterów 55-letnia kobieta stała się młodsza o kilkanaście lat w trakcie 5 minutowej kuracji.

Nobliści wiedzą, co każe komórkom skóry rozpadać się – nie jest to brak nawilżenia, to brak głównych składników odżywczych DNA, działających na poziomie komórkowym.

Prof. Romain Lefery tłumaczy, że dzięki nowo odkrytej strukturze karmiącej DNA można odwrócić wszystkie zniszczenia skóry. Możliwe jest odżywienie zmarszczek do tego stopnia, że zaczną znikać w niezwykle krótkim czasie.  

 

Źródło: swiatnauki.com