Licytuj na WOŚP razem mojacukrzyca.org

Już 15 stycznia odbędzie się 25. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Portal mojacukrzyca.org od dziesięciu lat gra razem z Orkiestrą i organizuje aukcje internetowe, z których dochód przeznaczony jest na cel Finału. W tym roku orkiestra gra dla ratowania życia i zdrowia dzieci na oddziałach ogólnopediatrycznych oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorom. 

W tym roku na licytujących czekają unikatowe kubki portalu mojacukrzyca.org niedostępne w normalnej dystrybucji. Kubek jest koloru białego z czarnym napisem „Rządzenie światem zacznij od pomiaru cukru”. Do wylicytowania także optymistyczne breloki poziomnice „Trzymam poziom” oraz biało-niebieskie portalowe długopisy. Czekają na Was także medale z Biegów WOŚP „Policz się z cukrzycą” (medal z 3, 8 i 10 biegu), monety 2 zł WOŚP z dziurką i 2 zł WOŚP 20 lat. Na aukcje trafiły również zestawy gadżetów portalu mojacukrzyca.org – smycze, notesy, przypinki i magnesy.

Aukcje portalowe wspiera w tym roku także Ogólnopolska Federacja Organizacji Pomocy Dzieciom i Młodzieży Chorym na Cukrzycę. Federacja przekazała na licytacje koszulki, przypinki i naklejki z kampanii „Żyję, bo biorę insulinę”. Do wylicytowania także płyty CD ze słodkimi bajeczkami dla diabetyków i bajki „Życiem cukrem pisane”.

Więcej o licytacji: mojacukrzyca.org