Konkurs Grant na zdrowie – III edycja – STARTUJEMY!

W imieniu Gedeon Richter Polska oraz Instytutu Praw Pacjenta i Edukacji Zdrowotnejz ogromną przyjemnością informujemy, że III edycja Konkursu Grant na zdrowie właśnie wystartowała.

Obie poprzednie edycje Konkursu dowiodły, jak wiele potrzeb pozostaje jeszcze do zrealizowania w obszarze związanym ze zdrowiem kobiet. Zgłoszonych zostało wiele interesujących i bardzo ważnych projektów, których celem było budowanie świadomości pacjentek nt. profilaktyki, poprawy standardów w leczeniu i jakości ich życia. Udzielone granty umożliwią realizację tych inicjatyw, dlatego też  kontynuujemy inicjatywę Konkursu i organizujemy III jego edycję.

Przypominamy, że celem konkursu jest wyróżnienie i promowanie organizacji pacjentów, które przygotują i zrealizują projekty w obszarze zdrowia kobiet.

W III edycji konkursu szczególną uwagę poświęcamy inicjatywom w obszarach ginekologii i endokrynologii, chorób układu krążenia lub centralnego układu nerwowego.

Nagrodą konkursową jest, podobnie jak poprzednio, wsparcie dwóch wyróżnionych podmiotów grantem w wysokości 20 000 PLN na realizację zwycięskiego projektu.

Ogólne założenia oraz przebieg Konkursu pozostają bez zmian.

Niniejszym ponownie i bardzo serdecznie zapraszamy do udziału w III edycji konkursu „Grant na zdrowie – Gedeon Richter i Instytut Praw Pacjenta i Edukacji Zdrowotnej w służbie pacjentom”.

 

 PODSTAWOWE INFORMACJE

 

  • Do Konkursu można zgłosić maksymalnie dwie koncepcje możliwe do wdrożenia w 2023 roku.
  • Wypełnione wnioski zgłoszeniowe należy wysłać na adres: grantnazdrowie@grodzisk.rgnet.org
  • Ostatni dzień nadsyłania wniosków z koncepcją konkursową to 15 grudnia 2022 r. (czwartek).
  • Ogłoszenie wyników oraz wręczenie nagród: 10 lutego 2023 r., w dniu obchodów Światowego Dnia Chorego.

 

Wszystkie szczegóły Konkursu oraz potrzebne formularze znajdziecie na stronie https://www.gedeonrichter.pl/grant-na-zdrowie/ w zakładce WEŹ UDZIAŁ W KONKURSIE

Czekamy na Wasze zgłoszenia!