Dzień Różowej Wstążki

Już 11 czerwca w godzinach 14-18:00 na Bulwarach Wiślanych Jana Karskiego w Warszawie odbędzie się jedno z najważniejszych wydarzeń dedykowanych profilaktyce raka piersi w Polsce – Dzień Różowej Wstążki. W tym dniu będziemy celebrować zdrowy styl życia i promować profilaktykę oraz świetnie się bawić, korzystając z wielu specjalnie przygotowanych atrakcji. Profilaktyka- droga do tego, aby być Piękną i Niezależną

Podczas Dnia Różowej Wstążki odbędą się spotkania z wieloma ekspertami, którzy opowiedzą, jak żyć, aby jak najdłużej cieszyć się świetnym zdrowiem i przeciwdziałać poważnym chorobom takim jak rak piersi. Rozmowy poprowadzą znani i lubiani prezenterzyDorota WellmanOlivier Janiak i Filip Chajzer.

Odwiedzając strefy organizacji non-profit, które wspierają akcję:  Stowarzyszenie „Amazonki” Warszawa – Centrum,  Fundacja Rak’n’Roll Wygraj ŻycieAlivia Fundacja Onkologiczna, nauczysz się jak badać swoje piersi oraz dowiesz się więcej o profilaktyce i walce z rakiem piersi.

Dzień Różowej Wstążki świętować będzie razem z nami Ambasadorka AVON, wokalistka, skrzypaczka i kompozytorka – Justyna Steczkowska.

ATRAKCJE:

  • Strefa kulinarna– popularni blogerzy zdradzą tajniki na zdrowe i pyszne dania;
  • Strefa fitness– energetyczne treningi fitness Nike Training Club oraz sesje biegowe ztrenerami Nike+ Run Club;
  • Strefa dla dzieci– najmłodsi sprawdzą, co można zrobić z różowego piasku, pobawią się z animatorami magiczną ciastoliną, puszczą bańki mydlane i posłuchają bajek czytanych przezKarolinę Malinowską;
  • Strefa multimedialna– profilaktyka zdrowia dotyczy nie tylko kobiet, dlatego mężczyźni będą mogli dowiedzieć się więcej na ten temat i znaleźć również coś dla siebie – np. włączyć się do gry;
  • Strefa relaksu– goście odpoczną na różowej trawie, słuchając wywiadów z gwiazdami i ekspertami;
  • Strefa piękna– Panie będą mogły poczuć się wyjątkowo korzystając z profesjonalnego brafittingu w strefie Li PARIEoraz bezpłatnych makijaży, które wykonają wizażyści AVON.

Koszulka z Różową Wstążką

Do akcji przyłączył się również znany projektant – Łukasz Jemioł, który stworzył limitowaną edycję specjalnej koszulki z Różową Wstążką. Koszulki będzie można kupić wyłącznie podczas wydarzenia, a całkowity zysk z ich sprzedaży zostanie przekazany na działania w ramach kampanii AVON kontra Rak Piersi.

Wielki Quiz Różowej Wstążki

Do wygrania będą stylowe nagrody: skuter VESPA i pięć rowerów Electra Bike.

Patronat honorowy: Prezydent m. st. Warszawy Hanna Gronkiewicz-Waltz. Zachęcamy do dołączenia do  wydarzenia na oficjalnym profilu AVON Polska na Facebooku  i aktywnego spędzenia Dnia Różowej Wstążki z Avon w Warszawie!