CIĄŻA PO RAKU PIERSI – zaproszenie na webinar

#MamRakaChceDziecko jest to akcja prowadzona w ramach projektu Oncofertility – Zachowanie Płodności Fundacji Polska Liga Walki z Rakiem, która ma na celu szerzenie wiedzy o możliwości zachowania płodności u osób chorych onkologicznie. 

Cały projekt cieszy się dużym zainteresowaniem, a tegoroczne działania są wspierane przez licznych influencerów, m.in. aktorkę Kasię Bujakiewicz, chirurga Pawła Kabatę, modelkę Martynę Surmińską oraz muzyka Remika Łupickiego.

W ramach projektu nieustannie działa uruchomiona przez Fundację Infolinia Zachowania Płodności. Jest czynna we wtorki i czwartki w godzinach 17:00 – 19:00 pod numerem tel. 793 555 238. Bezpłatnych informacji na temat możliwości posiadania potomstwa oraz zachowania płodności u pacjentów onkologicznych w ramach Infolinii udzielają dr Milena Lachowicz oraz mgr inż. Katarzyna Barańska.

Kolejną działalnością w ramach akcji Mam Raka Chcę Dziecko są webinary dla pacjentów, pielęgniarek oraz lekarzy. Najbliższy zaplanowany jest na wtorek 21 czerwca o godz. 18.00 i będzie dotyczył ciąży po raku piersi.

Agenda spotkania:

Agenda – webinar dla pacjentów_21_czerwca

Więcej informacji o akcji dostępne jest na stronie: mamrakachcedziecko.pl oraz ligawalkizrakiem.pl a także na profilu FB Fundacji, a link do bezpłatnej rejestracji znajduje się tutaj: https://alivia.clickmeeting.com/