Bransoletka Zakochanego Rak’n’Rollowca

„Bransoletka Zakochanego Rak’n’Rollowca” przygotowana z okazji zbliżającego się Dnia Zakochanych to już piąta odsłona tych, niezwykłych rak’n’rollowych bransoletek. Tym razem  Paweł Kamiński (Kaminsky Design) zaprojektował subtelną biżuterię z różowego kwarcu i hematytu.

Obydwa minerały mają wyjątkową symbolikę. W powszechnej opinii, różowy kwarc, nazywany „kamieniem miłości”, wspiera empatię oraz symbolizuje gotowość dawania i przyjmowania miłości. Z kolei hematyt to kamień, reprezentujący wytrwałość, siłę i poświęcenie, wzmacniający odporność na stres i pomagający równoważyć energię ducha i ciała, dlatego bywa nazywany „kamieniem wojowników”.

„Bransoletka Zakochanego Rak’n’Rollowca” to biżuteryjny talizman, który wspiera posiadacza w podejmowaniu odważnych, lecz trudnych decyzji, równocześnie pozwala widocznie informować o sympatii, przywiązaniu, miłości oraz gotowości do poświęcenia dla drugiej osoby. 

Bransoletki można kupić za pośrednictwem strony www.timeto.com.pl oraz w butiku „Time to…Design Shop” w Warszawie (Poznańska 7 róg Wilczej). Cena bransoletki to 69 zł.

Cały zysk ze sprzedaży bransoletek zostanie przekazany na wsparcie działań Fundacji.