#BiegamDobrze – 37. Maraton Warszawski

37. PZU Maraton Warszawski  to charytatywny bieg będący częścią projektu „Biegam dobrze”, który wystartuje 27 września 2015. Pieniądze ze zbiórki zostaną przekazane jednej z czterech organizacji partnerskich: Amnesty International, Fundacji Dzieci Niczyje, Fundacji Synapsis lub Fundacji Rak 'n’ Roll. Wygraj życie! Uczestnicy sami decydują, na co chcą przekazać pieniądze.

27 września br. ruszy 37. Maraton Warszawski, czyli charytatywny bieg, które dochód zostanie przekazany jednej z czterech organizacji partnerskich: Amnesty International, Fundacji Dzieci Niczyje, Fundacji Synapsis lub Fundacji Rak 'n’ Roll. Wygraj życie!  Uczestnicy sami podejmują decyzję na konto której organizacji chcą przekazać środki.

Można wybrać dwie ścieżki udziału w imprezie. Rejestrację tradycyjną, czyli wniesienie opłaty startowej w wysokości 100 złotych ( 15 kwietnia – 22 września) lub włączenie się do akcji charytatywnej „Biegam dobrze”.

Organizatorzy zachęcają do włączenia się w akcję „Biegam dobrze”, która polega założeniu profilu swojej zbiórki. Za jego pośrednictwem znajomi, rodzina, sąsiedzi czy inni biegacze będą mogli wpłacać środki i wspierać udział biegacza w maratonie. Każdy kto założy profil, otrzyma poradnik biegacza charytatywnego ze wskazówkami, jak efektywnie zbierać fundusze i czerpać z tego przyjemność.

Gdy na koncie uzbiera się kwota 300 złotych, fundusze zasilą konto wybranej organizacji. Na zebranie środków i zagwarantowanie sobie startu w maratonie jest czas do 15 sierpnia, jednak zbiórkę można prowadzić do 15 października 2015.

więcej na stronie: http://pzumaratonwarszawski.com/biegamdobrze