14 Onkobieg – Razem po zdrowie!

12 września 2021 r. (niedziela) kolejny raz pobiegniemy w geście solidarności z pacjentami w trakcie terapii onkologicznej. Każdy uczestnik Onkobiegu pobiegnie w dowolnie wybranym przez siebie miejscu i między godziną 7:00 a 13:00 pokona zadeklarowany przez siebie dystans w ciągu 60 min.

Przy zachowaniu wszelkich środków ostrożności, na terenie Instytutu Onkologii będzie prowadzone studio, z którego relacjonowane będzie całe wydarzenie. Aby uświadamiać i angażować społeczeństwo do aktywności fizycznej i edukacji w zakresie profilaktyki zdrowotnej, zostali zaproszeni goście, którzy zwrócą uwagę na ważne kwestie. 

Relacja  wydarzenia będzie dostępna na Facebooku Onkobieg-u:  https://www.facebook.com/onkobieg  i kanale Youtube Stowarzyszenia Sarcoma:  https://www.youtube.com/watch?v=S0BWK3pP4qg

W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo, które jest dla organizatorów priorytetem, Stowarzyszenie Sarcoma prosi o nie gromadzenie się na terenie Instytutu Onkologii, skąd prowadzone będzie studio 12 września 2021 r. 

Nota prasowa:

NOTA_ONKOBIEG _14 Onkobieg_12 września