Zdrowe pobudki. Inauguracja cyklu warsztatów

W ramach projektu Sieć dla Zdrowia Instytut Praw Pacjenta i Edukacji Zdrowotnej 30 czerwca zainauguruje w Warszawie cykl warsztatów skierowanych do pracowników organizacji pozarządowych związanych ze zdrowiem. Celem spotkań będzie, z jednej strony, przekazanie uczestnikom w inspirujący sposób wskazówek i pomysłów, które pomogą im w zarządzaniu organizacją, a z drugiej stron skonsolidowanie środowiska NGO’s i zainicjowanie koleżeńskiej współpracy między liderami.

Na pierwszym, inicjującym cykl spotkaniu organizatorzy chcą zachęcić uczestników do myślenia „outside the box” , czyli wychodzenia poza utarte schematy myślenia o działalności NGO’s. Dzięki inspirującym prezentacjom prowadzących chcemy dać impuls do zmiany podejścia do działalności organizacji i planowania jej pracy. Pokażemy jak ważne jest wspólne budowanie strategii działań i odważne wyznaczanie celów na przyszłość.

Podczas pierwszego spotkania mentorami będą: Justyna Dworczyk, charyzmatyczny trener rozwoju osobistego, coach, mówca i wykładowca, autorka warsztatów „Ta, Która Wie“ oraz Klaudia Tolman, pasjonatka rysowania i myślenia wizualnego.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny, decyduje kolejność zgłoszeń. Prosimy o potwierdzanie obecności na adres a.karczewska@prawapacjenta.eu