XII Forum Liderów Organizacji Pacjentów – ruszyła rejestracja

Jak co roku, z okazji zbliżającego się Światowego Dnia Chorego – Instytut Praw Pacjenta i Edukacji Zdrowotnej serdecznie zaprasza do udziału w „XII Forum Liderów Organizacji Pacjentów”. Wydarzenie będzie miało miejsce w dniach 09 i 10 lutego 2018 r. w Warszawie.

 

Podobnie jak w latach ubiegłych Instytut pragnie stworzyć  możliwość spotkania w gronie organizacji reprezentujących pacjentów z różnych obszarów terapeutycznych, co stanowi wyjątkową możliwość wymiany poglądów i doświadczeń.
W tym roku pierwszy dzień konferencji dotyczyć będzie omówienia najważniejszych problemów związanych z funkcjonowaniem systemu ochrony zdrowia oraz podjęciu debaty nad rozwiązaniami wpływającymi na poprawę systemowej opieki nad chorymi w naszym kraju.

Drugi dzień przeznaczymy na pracę warsztatową w podziale na grupy, aby lepiej odpowiedzieć na Państwa zróżnicowane potrzeby rozwoju i podnoszenia kompetencji w ramach funkcjonowania organizacji.

Zgłoszenia przyjmujemy do 20 stycznia 2018 r. Zależy nam bardzo aby jak największa liczba organizacji miała szansę wziąć udział w spotkaniu, dlatego w miarę możliwości prosimy o wydelegowanie jednego przedstawiciela Państwa stowarzyszenia/fundacji. Jednakże istnieje możliwość wpisania drugiej osoby na listę rezerwową. W takim przypadku proszę wyraźnie zaznaczyć kto ma zostać wpisany na listę główną a kto na rezerwowąZ osobami z listy rezerwowej będę się kontaktować telefonicznie w przypadku gdy będzie wolne miejsce.

Po 25 stycznia prześlemy Państwu informację o  zakwalifikowaniu wraz z niezbędnymi informacjami logistycznymi oraz szczegółowym programem konferencji.

W razie jakichkolwiek pytań, proszę o kontakt mailowy ( biuro@prawapacjenta.eu )  lub telefoniczny pod nr telefonu 22 628-08-63  (od poniedziałku do czwartku).

Po zakończeniu rejestracji odeślemy  informację zwrotną zawierającą niezbędne informacje logistyczne oraz program konferencji.