Prawdziwie rakowe radio.

Pod koniec 2015 roku z inicjatywy Fundacji Spełnionych Marzeń oraz Fundacji Pocancerowani swoją działalność rozpoczęło oficjalnie internetowe Radio On. Jest to radio dedykowane osobom zainteresowanym tematyką onkologiczną, a także szeroko rozumianą profilaktyką i zdrowym stylem życia.

Radio wypełnia pozytywna muzyka, ciekawe audycje poradnicze i informacyjne (medycyna, psychologia, zdrowie, kulinaria), a także rozmowy z ludźmi, którym choroba dodała sił i chcą się dzielić swoją energią z innymi. Spora część ramówki poświęcona jest kulturze – książkom, filmom, muzyce i wydarzeniom kulturalnym, które napędzają do życia i dają nadzieję.

Radia On można słuchać na stronie www.radioon.org.pl , skąd można także pobrać aplikację do słuchania radia na telefonie.

Stacja ma charakter społecznościowy – słuchacze, których dużą grupę stanowią pacjenci onkologiczni i ich rodziny, mogą współtworzyć audycje oraz dzielić się z innymi swoją twórczością. Strona internetowa radia wyposażona jest w formularz do przesyłania własnych pomysłów oraz nagrywarkę głosową. Radio On ma również swój fanpage na facebook’u, dający możliwość śledzenia codziennych aktywności.

 

www.facebook.com/RadioON