Pobudka z treścią dla organizacji zrzeszonych w Sieci dla Zdrowia.


Deprecated: PHP Startup: Handling HTML entities via mbstring is deprecated; use htmlspecialchars, htmlentities, or mb_encode_numericentity/mb_decode_numericentity instead in /wp-content/themes/sdz/functions.php on line 468

18 września w Warszawie odbyło się kolejne spotkanie w ramach cyklu Zdrowe Pobudki. Drugi warsztat poświęcony był nowoczesnej komunikacji. O tym, jak efektywnie wykorzystać  media społecznościowe do promocji i komunikacji z beneficjentami i jak tworzyć inspirujące treści, które poniosą ideę organizacji opowiedzieli zaproszeni eksperci: Tomasz Sulewski i Iga Zakrzewska – Morawek, autorka bloga Achondroplazjak.pl.

Pierwsza część poświęcona była mediom społecznościowym i wykorzystaniu potencjału takich serwisów jak Facebook.com , Twitter czy YouTube do prowadzenia działań komunikacyjnych. Pracujący na co dzień w Orange Tomasz Sulewski zaprezentował uczestnikom mapę mediów społecznościowych i opowiedział, jak skutecznie używać ich do promocji organizacji. Uczestnicy dowiedzieli się, jakimi kanałami warto docierać do swoich odbiorców i jakie nowinki docierają do nas zza oceanu.

Po krótkiej przerwie poświęconej na ożywione dyskusje rozpoczęła się druga część spotkania, którą poprowadziła Iga Zakrzewska – Morawek, autorka (wyróżnionego w konkursie Blog Roku 2014) Achondroplazjak.pl z mężem i synkiem Dominikiem. Pięknie i emocjonalnie opowiedzieli o tym, jak pisać bloga, który opowiada o trudnych sprawach w taki sposób, by dawać ludziom nadzieję  i silę do walki.

Kolejne spotkanie planowane jest na 9 października i będzie zatytułowane „Pobudka dla ducha”. Szczegóły wkrótce.