„Piękna pobudka”

W piątek dnia 19 października 2018 r., w ramach projektu „Sieć dla zdrowia” odbyło się kolejne spotkanie z cyklu „Zdrowe pobudki”. „Piękna pobudka” poświęcona była dbaniu o wizerunek m. in. w social mediach.

W pierwszej części spotkania Patrycja Rzucidło-Zając prezentowała praktyczne zasady prowadzenia konta na Twitterze. Uczestniczki dowiedziały się, jak założyć konto na tej platformie i efektywnie je prowadzić. Poruszony został również temat budowaniu marki osobistej i marki organizacji w mediach społecznościowych.

Druga cześć spotkania była warsztatem praktycznym dotyczącym wizerunku, w ramach którego odbyła się lekcja makijażu i profesjonalna sesja zdjęciowa. Warsztaty makijażu prowadziła stylistka i makeupistka Olga Staniewska, która  pokazała w jaki sposób wykonać trwały makijaż biznesowy, którego nie trzeba będzie poprawiać w ciągu dnia. Każda z Pań przy wsparciu profesjonalistki wykonała makijaż. Ostatnim elementem spotkania była sesja zdjęciowa, podczas której zdjęcia każdemu uczestnikowi Pobudki wykonała fotografka Paulina Korczak ze Studia Śmiała 79.