Inauguracja cyklu warsztatów „Zdrowe Pobudki” za nami


Deprecated: PHP Startup: Handling HTML entities via mbstring is deprecated; use htmlspecialchars, htmlentities, or mb_encode_numericentity/mb_decode_numericentity instead in /wp-content/themes/sdz/functions.php on line 468

30 czerwca b.r. w przestrzeni warsztatowej Studio N16 w Warszawie odbyło się pierwsze spotkanie networkingowo-szkoleniowe w ramach cyklu “Zdrowe Pobudki”, realizowanego w ramach projektu Sieć dla zdrowia.

Motywem przewodnim pierwszych warsztatów było pobudzenie liderów organizacji do przełamania barier związanych z podejmowaniem nowych wyzwań, zmiana schematu myślenia i poszukiwanie twórczych, kreatywnych rozwiązań w codziennej pracy.

Pierwszą część warsztatów poprowadziła Justyna Dworczyk – trenerka myślenia kreatywnego i coach. Trenerka skupiła się na tematyce związanej z ograniczeniami i przekonaniami, które hamują w podejmowaniu trudnych wyzwań. Dworczyk przekazała techniki związane z szukaniem motywacji, wytrwałości i efektywnej pracy.

Drugą cześć prowadziła Klaudia Tolman – specjalistka z zakresu tworzenia map myśli. Tochman skupiła się na technikach związanych z efektywnym przekazywaniem treści w postaci elementów rysunkowych, umiejętności syntetyzowania informacji i wykorzystywaniu obrazu w komunikacji.

Spotkanie było także pretekstem do przedstawienia idei projektu Sieć dla zdrowia i nawiązaniu relacji między pracownikami organizacji.

W warsztatach uczestniczyło 20 osób z takich organizacji jak:

Fundacja Rak’n’Roll Wygraj Życie , Stowarzyszenie „Amazonki” Warszawa – Centrum , Fundacja Pomocy Młodzieży i Dzieciom Niepełnosprawnym „Hej, Koniku!” , Onkocafe