„BreastFit. Kobiecy biust. Męska sprawa”. Druga edycja!

Startuje druga edycją kampanii edukacyjnej „BreastFit. Kobiecy biust. Męska sprawa”. Wydarzeniem, które w tym roku rozpoczyna akcję,  jest wyjątkowe spotkanie „Oni, one i rak piersi”. Debacie eksperckiej poświęconej zaawansowanemu rakowi piersi z udziałem liderek wszystkich wiodących organizacji pacjenckich oraz klinicystów towarzyszyć będzie wystawa zdjęć do kalendarza promującego tegoroczną odsłonę kampanii.

Druga edycja kampanii „BreastFit. Kobiecy biust. Męska sprawa” zyskała Honorowy patronat Małżonki Prezydenta RP Agaty Kornhauser-Dudy.

Spotkanie odbędzie się w środę 27 września, o godz. 10:30 w Domu Towarowym Braci Jabłkowskich (ul. Bracka 25, Warszawa, dawny Traffic) debata przewidziana jest do godz. 12.00.

Udział w debacie eksperckiej potwierdzili:

  • Krystyna Wechmann, Prezes Zarządu, Federacja Stowarzyszeń AMAZONKI
  • Elżbieta Kozik, Prezes Zarządu, Polskie Amazonki Ruch Społeczny
  • Agata Polińska, Wiceprezes Zarządu, Fundacja Onkologiczna Osób Młodych „Alivia”
  • Joanna Łojko, Członek Zarządu, Fundacji Rak’n’Roll – Wygraj Życie
  • Prof. Jacek Jassem, onkolog, Gdański Uniwersytet Medyczny
  • Anna Kupiecka, Prezes Zarządu Fundacji OnkoCafe – Razem Lepiej
  • Adrianna Sobol, psycholog, Członek Zarządu Fundacji OnkoCafe-Razem Lepiej

W spotkaniu udział wezmą twórcy kalendarza „Power of Community 2018” – Kuba Popławski oraz autor zdjęć Piotr Fajfer, a także sportowcy, którzy uczestniczyli w sesji zdjęciowej. Po przerwie od godz 13:00 do 15:00 rozpocznie się otwarta wystawa, która potrwa do godz. 15:00.

Spotkanie będzie pierwszą okazją do zakupu kalendarza na 2018 rok, z którego dochód zostanie w całości przekazany na wsparcie kobiet z zaawansowanym rakiem piersi i ich bliskich.

Udziału w wydarzeniu można potwierdzać na adres: breastfit@onkocafe.pl .